معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران:

مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصداق بارز راهبرد قوی بودن است

مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصداق بارز راهبرد قوی بودن است

اقتصاد پنهان- معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به ضرورت حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری، مبارزه با قاچاق کالا و ارز را مصداق بارز راهبرد قوی بودن عنوان کرد.

سه شنبه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حمیدرضا گودرزی در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به ضرورت تعریف زمانبندی مشخص برای اثربخشی سامانه جامع انبارها اظهار داشت: در زمینه شناسنامه دار کردن انبارها باید سازوکار مشخص با برنامه زمانبندی شده پیگیری شود تا بتوان اثرگذاری آن را در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز مورد پایش و سنجش قرار دهیم.

وی همچنین به ضرورت تامین مواد اولیه برای تولید پوشاک اشاره کرد و افزود: انبار اموال تملیکی در مورد تامین مواد اولیه برای تولیدکنندگان داخلی و مواردی که امکانپذیر است همکاری لازم را به عمل آورد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران سپس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد لزوم قوی بودن تاکید کرد: امروز حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصداق بارز راهبرد قوی بودن است و باید در این زمینه همه تلاش کنیم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21627