سخنگوی تعزیرات خبر داد:

تشکیل بیش از ۷۱ هزار پرونده قاچاق از ابتدای سال تا پایان دی‌ماه

تشکیل بیش از ۷۱ هزار پرونده قاچاق از ابتدای سال تا پایان دی‌ماه

اقتصاد پنهان- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: از ابتدای سال تا پایان دی ماه، ۷۱ هزار و دو پرونده در زمینه قاچاق کالا و ارز به این سازمان وارد شده است.

شنبه، ۰۵ بهمن ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سید یاسر رایگانی روز شنبه در نشست خبری درباره عملکرد سازمان تعزیرات از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه افزود: از ابتدای سال تا پایان دی ماه، 494 هزار و 76 فقره پرونده به این سازمان وارد شده که 71 هزار و دو پرونده در زمینه قاچاق کالا و ارز بوده است.

وی ادامه داد: از 351 هزار و 32 فقره پرونده، 43 هزار و 43 پرونده قاچاق کالا و ارز برای اجرا به واحد اجرای حکم ارجاع شده است.

رایگانی اضافه کرد: دو نفر در استان تهران به دلیل قاچاق و واردات کالا با استفاده از تسهیلات در نظر گرفته‌شده در قانون برای کالاهای مصرف شخصی به پرداخت 112 میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

وی درباره بیشترین احکام اجراشده در پرونده‌های قاچاق طی یک ماهه گذشته گفت: جریمه یک میلیارد و 908 میلیون ریالی از قاچاقچی نفت سفید دریافت شد.

به گفته سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از ابتدای سال تا پایان دی‌ماه، متخلفان جمعا به پرداخت 49 هزار میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شده‌اند و مأموران اجرای احکام موفق به اخذ 6 هزار میلیارد ریال جریمه نقدی از آنها و بازگشت مبالغ به صندوق دولت شده‌اند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21633