توقیف محموله پستی قاچاق به ارزش ۱۵ میلیارد ریال توسط پلیس راه‌آهن

توقیف محموله پستی قاچاق به ارزش ۱۵ میلیارد ریال توسط پلیس راه‌آهن

اقتصاد پنهان- فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف و توقیف محموله پستی قاچاق ۱۵ میلیارد ریالی توسط پلیس راه آهن تهران خبر داد.

شنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس حشمت‌الله ملکی در خصوص جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران دایره آگاهی پلیس راه آهن تهران در راستای تشدید اقدامات کنترلی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز از طریق شبکه ریلی به یک محموله بار پستی در انبار توشه راه آهن تهران شامل لوازم خانگی، آرایشی، الکترونیکی، البسه و کفش که فاقد مدارک گمرکی بود، مظنون و پس از بررسی های لازم پرونده قضائی تشکیل شد.

وی ارزش کالاهای مکشوفه را بنا به اعلام کارشناسان 15 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در اجرای دستور مقام قضائی با حضور نمایندگان اصل 25 (نمایندگان دستگاه قضا، پلیس و اداره پست)، محموله توقیف شده به تفکیک بررسی و با تشریفات قانونی تحویل اداره کل تعزیرات حکومتی شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی)، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کمک به رونق تولید، بررسی کالاهای وارده و صادره در ایستگاه ها و انبار توشه، رصد مجرمان و افراد سودجو که قصد قاچاق کالا از طریق خطوط ریلی را دارند به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار دارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21661