انتصاب مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «حسن نیّری» به سمت مشاور رییس و مدیر روابط عمومی این ستاد منصوب شد.

چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حسن نیّری را به سمت مدیر روابط عمومی و مشاور رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.

در حکم انتصاب حسن نیّری آمده است:
نظر به شایستگی، تجربه و توانمندی، جنابعالی را به سمت مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود در تحقق برنامه‌ها و شرح وظایف ابلاغی به ویژه در اجرای سیاست‌های اطلاع‌رسانی دولت و همکاری با رسانه‌های جمعی جهت انعکاس مناسب عملکرد بخش‌های مختلف، پیگیری و هماهنگی امور مربوط به شورای اطلاع‌رسانی دولت، هماهنگی و نظارت بر نحوه اطلاع‌رسانی دستگاه‌های عضو در حوزه فعالیت‌های مربوط به مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تهیه و اجرای طرح‌های تبلیغاتی متناسب با سیاست‌های ابلاغی ستاد و اجرای مناسب مراسم و مناسبت‌های  ملی و مذهبی اهتمام لازم بعمل آورید.
جدیت در امر اطلاع‌رسانی و انعکاس فعالیت‌های ستاد، ایجاد ارتباط با رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی، ایجاد ارتباط مؤثر با تشکل‌های غیردولتی (مردم‌نهاد) و به طور کلی تبلیغات هوشمندانه از اولویت‌های مورد انتظار است.
امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و در راستای اجرای صحیح فرامین مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، با بهره‌گیری از توانمندی‌های موجود در تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید.

گفتنی است حسن نیّری، دانشجوی دکترای حقوق عمومی، سابقه فعالیت در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، سازمان اوقاف و امور خیریه و معاونت امور مقابله و هماهنگی حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در کارنامه فعالیت‌های خود دارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21689