در جلسه مشترک کمیسیون استان و دانشگاه گیلان مطرح شد:

بهره‌گیری از ظرفیت‌های دانشگاهی گیلان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

بهره‌گیری از ظرفیت‌های دانشگاهی گیلان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- اولین جلسه مشترک کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه گیلان برگزار شد.

سه شنبه، ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، جلسه مشترک کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه گیلان با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات پژوهشی این دانشگاه در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

در این جلسه امیر مرادی، سرپرست دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اقدامات، توانمندی‌ها و نقاط قوت  و ضعف دستگاه‌های عضو کمیسیون را تشریح کرد.

وی در ادامه با تأکید بر احصای ظرفیت دانشگاه، دانشجویان و نخبگان علمی استان در حل و فصل مشکلات حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، برگزاری همایش‌های مشترک استانی و ملی با استفاده از توانمندی بخش آزمایشگاهی دانشگاه و مهندسی را خواستار شد.

در این جلسه میرحسینی، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه گیلان آمادگی این دانشگاه را برای ارایه ظرفیت‌های بزرگ دانشجویی، تهیه طرح‌های پژوهشی، امکانات آموزشی و تأمین فضای برگزاری همایش‌های علمی برای حل مسائل حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22754