رییس قرارگاه مرکزی مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه منصوب شد

رییس قرارگاه مرکزی مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه منصوب شد

اقتصاد پنهان- با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «مصطفی پورکاظم شایسته» به سمت رییس قرارگاه مرکزی مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه منصوب شد.

چهارشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مصطفی پورکاظم شایسته، معاون امور مقابله و هماهنگی حقوقی این ستاد را به سمت رییس قرارگاه مرکزی مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه منصوب کرد.
در حکم انتصاب وی آمده است:

با استعانت از درگاه ایزد منان نظر به ضرورت اجرای هدفمند و هوشمندانه برنامه‌های مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطوح مختلف بویژه سطح عرضه برای گروه کالاهای هدف و با توجه به ارتباط مستقیم شئون عملیاتی و قضایی در اجرای طرح‌های سطح عرضه با مأموریت‌های آن معاونت ضمن حفظ مسؤولیت جاری، جنابعالی را به عنوان رییس قرارگاه مرکزی مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه منصوب می‌نمایم.

امید است با برنامه‌ریزی دقیق، سازماندهی، هماهنگی و نظارت بر حسن اجرای وظایف دستگاه‌های همکار و ذی‌ربط در اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه در قالب قرارگاه مذکور در افزایش حداکثری ریسک و کشف عرضه کالای قاچاق اهتمام لازم را بعمل آورید.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22777