همزمان با ایام گرامیداشت سالروز صدور فرمان رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شد؛

دیدار استاندار گیلان با خانواده شهید مبارزه با قاچاق کالا در رشت

دیدار استاندار گیلان با خانواده شهید مبارزه با قاچاق کالا در رشت

اقتصاد پنهان- همزمان با ایام گرامی‌داشت سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، استاندار و رییس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گیلان با خانواده زنده‌یاد ناصر پیروی از شهدای مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان دیدار و گفتگو کرد.

شنبه، ۲۱ تير ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، ارسلان زارع در دیدار با خانواده این شهید والامقام ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای میهن بویژه شهدای مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر اهتمام لازم برای زنده نگه‌داشتن یاد شهداء و فرهنگ شهادت در اذهان جامعه تأکید کرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه جامعه مدیون ایثار، افتخارآفرینی و رشادت‌های شهیدان است اظهار داشت: شهیدان راه مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز، مجاهدانی راست‌قامت در عرصه‌های اقتصادی  هستند که با همان روحیه شهدای جنگ تحمیلی برای برقرارشدن اقتصادی سالم در کشور فداکاری کردند.

استاندار و رییس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان جایگاه ممتاز شهیدان در نزد خداوند متعال را مورد توجه قرار داد و گفت: شهدای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نزد افکار عمومی به عنوان تلاشگران عرصه امنیت اقتصادی شناخته می‌شوند و دارای احترام ویژه‌ای هستند.

در این دیدار با حضور قاسم‌نژاد معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استاندار، امام پناهی مدیرکل امور ایثارگران و باقری خطیبانی، سرپرست دبیری کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اهداء لوح سپاس از خانواده آن شهید والامقام تجلیل شد.

زنده‌یاد شهید مهندس ناصر پیروی، رییس منابع طبیعی شهرستان ماسال، جنگلبانی بود که به روحیه جهادی شناخته می‌شد و با ایجاد وفاق و همدلی و استفاده مناسب از مشارکت خوب مردم، فعالیت‌های شایان توجهی در پاسداشت انفال الهی به انجام رسانید و سرانجام سودجویان و دست‌اندازان به سرمایه‌های ملی ایران اسلامی تلاش‌های او را برنتابیدند و به قصد حذف یکی از رادمردان عرصه حفاظت از انفال، در صبحگاه هفتم اردیبهشت‌ماه سال 1384 او را به شهادت رساندند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22866