مؤیدی خرم‌آبادی در آیین گرامیداشت هفته حجاب و عفاف گفت:

درونی‌سازی و مردمی‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف، رواج آن را محقق و تضمین می‌سازد

درونی‌سازی و مردمی‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف، رواج آن را محقق و تضمین می‌سازد

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعمال حاکمیت صرف برای ترویج عفاف و حجاب به عنوان یک فرهنگ را ناممکن دانست و تأکید کرد: درونی‌سازی و مردمی‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف، رواج آن را محقق و تضمین می‌سازد.

چهارشنبه، ۲۵ تير ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز صبح امروز(چهارشنبه) در آیین گرامی‌داشت هفته حجاب و عفاف از بانوان شاغل در این ستاد به جهت تقید به حجاب برتر اسلامی تجلیل کرد.

مؤیدی خرم‌آبادی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای امر به معروف و بویژه شهدای حجاب و عفاف گفت: ایمان به حجاب بازگشت به فطرت است.

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بیان تأثیر انقلاب اسلامی در پویایی حجاب برتر اعمال حاکمیت صرف برای ترویج عفاف و حجاب به عنوان یک فرهنگ را  ناممکن دانست و تأکید کرد: درونی‌سازی و مردمی‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف، رواج آن را محقق و تضمین می‌سازد.

وی مستندات روایی و آیات قرآن کریم را مورد توجه قرار داد و افزود: طبق آموزه‌های دینی ما، حجاب و عفاف چه برای مرد و چه برای زن مصونیت است، چون حکم الهی و منطبق بر زندگی انسان‌هاست.

در آیین گرامی‌داشت هفته حجاب و عفاف در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از بانوان شاغل در این ستاد با اهداء لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22875