۲۵ میلیارد ریال پوشاک خارجی قاچاق در اصفهان کشف شد

۲۵ میلیارد ریال پوشاک خارجی قاچاق در اصفهان کشف شد

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف انبار دپوی انواع پوشاک زنانه خارجی به ارزش ۲۵ میلیارد ریال در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.

يکشنبه، ۲۹ تير ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا خدادوست اظهار داشت: ماموران پایگاه اطلاعاتی شهرستان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود از دپوی محموله‌ای از پوشاک خارجی قاچاق در یک انبار مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم و هماهنگی با مقام قضائی از محل مورد نظر بازرسی به عمل آوردند و در نتیجه این عملیات 14 هزار دست انواع پوشاک زنانه به همراه 44 رول مارک لباس خارجی فاقد هرگونه مدارک گمرکی که به صورت قاچاق تهیه شده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به توقیف اموال کشف شده و تحویل آنها به اداره اموال تملیکی استان اظهار داشت: ارزش اموال کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 25 میلیارد ریال اعلام شده است.

وی از دستگیری یک متهم در این رابطه و تحویل وی به مرجع قضائی خبر داد و خاطرنشان کرد: هرگونه فعالیت در زمینه کالای قاچاق باعث اخلال در نظم اقتصادی کشور، افزایش بیکاری جوانان و افزایش تورم می‌شود که در این راستا از مردم می‌خواهیم هرگونه اطلاعات و گزارشی در این زمینه را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به اطلاع ماموران پلیس برسانند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22881