رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

همدلی و مفاهمه میان بخش خصوصی و دولت نویدبخش آینده‌ای روشن و پرشکوه برای کشور است

همدلی و مفاهمه میان بخش خصوصی و دولت نویدبخش آینده‌ای روشن و پرشکوه برای کشور است

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دیدار با فعالین بخش خصوصی در حوزه فرآورده‌های نفتی همدلی و مفاهمه میان بخش خصوصی و دولت را از مهم‌ترین نیازهای کشور برای رسیدن به آینده‌ای روشن و پرشکوه برشمرد.

چهارشنبه، ۰۸ مرداد ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با فعالین بخش خصوصی در حوزه فرآورده‌های نفتی، دیدار و گفت‌وگو کرد.

مؤیدی خرم‌آبادی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را گوشی شنوا برای شنیدن مشکلات بخش خصوص  معرفی کرد و گفت: در گذشته مشکلات عدیده‌ای برای بخش خصوصی وجود داشت که با برگزاری چنین جلسات همفکری بخش قابل توجهی از آن حل و فصل شد و این مسیر تا رفع کامل موانع و باز شدن گره‌ها ادامه خواهد داشت.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اجابت خواسته‌های بخش خصوص تصریح کرد: در اولین نشست آینده اعضای ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص تغییر و تبدیل شیوه‌نامه‌ها، تضامین و شرایط نگهداری و حمل و نقل فرآورده‌های نفتی بحث و تصمیم‌گیری خواهد شد.

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز خطاب به اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با این حوزه خواست تا با تمام توان و با حسن نظر نسبت به انجام امور محوله، برای برطرف کردن کاست‌ها قدم بردارند.

در این دیدار نمایندگان بخش خصوصی در حوزه فرآورده‌های نفتی نیز نظرات و خواسته‌های خود را مطرح کردند.

بررسی پرونده‌های مختومه و توجه ویژه به آراء بدوی و قطعی و اعاده دادرسی و تطبیق بر اساس مفاد شیوه‌نامه‌های جدید از مهم‌ترین انتظارات نمایندگان بخش در حوزه فرآورده‌های نفتی در این نشست بود.

 

  مشاهده گزارش تصویری  

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22889