برگزاری کارگاه آموزشی ویژه اعضاء اتحادیه و فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی استان یزد

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه اعضاء اتحادیه و فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی استان یزد

اقتصاد پنهان- با حضور جمعی از اعضاء اتحادیه صنف لوازم آرایشی و بهداشتی و فروشندگان، قواعد عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی تبیین شد.

پنجشنبه، ۲۷ شهريور ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، نظر به ابلاغ ضوابط اختصاصی اقلام دارویی، تجهیزات و ملزومات پزشکی به دستگاه‌های ذی‌ربط و مجری و همچنین لزوم ثبت و الصاق شناسه کالا در خصوص لوازم آرایشی و بهداشتی تحت بستر سامانه ttac، با همکاری اتحادیه صنف لوازم آرایشی و بهداشتی استان و با حضور جمعی از فروشندگان این گروه کالایی، یک کارگاه آموزشی در سالن همایش‌های مجموعه راهداری استان برگزار شد.

در این کارگاه، نماینده کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اشاره به اینکه تا اواخر فصل پاییز گروه کالایی لوازم آرایشی شامل 618 قلم کالا در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا ثبت اطلاعات می‌شود، افزود: قرار گرفتن صنوف مرتبط در زنجیره تأمین کالا و شفاف‌سازی نظام توزیع از الزامات سامانه جامع انبارها است. 

بنا به گفته وی اعضای این صنف باید طی این مهلت مقدمات ورود به سامانه جامع انبارها را مهیا تا پس از آن، رویه صحت‌سنجی نشانی‌ها سریعتر انجام تا بهره‌برداری نهایی از سامانه ممکن شود.

همچنین در این کارگاه نماینده معاونت سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی به بیان اهمیت شناسه‌دار شدن کالاهای سلامت‌محور پرداخت و هم‌افزایی و تعام اعضا را خواستار شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22952