جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان برگزار شد

جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان برگزار شد

اقتصاد پنهان- سومین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان در سال ۹۹ به بررسی مشکلات و آسیب‌های اجرای طرح شناسه‌دار کردن لوازم خانگی و پوشاک، مدیریت پیشگیری از خروج گندم و قاچاق کالاهای اساسی اختصاص داشت.

سه شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در این جلسه سلیمی، سرپرست دبیری کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با ابراز خرسندی از تشکیل پلیس امنیت اقتصادی استان به اهمیت پیشگیری از وقوع پدیده قاچاق کالا اشاره کرد و گفت: همکاری و هم‌افزایی اعضاء کمیسیون و برنامه‌ریزی دقیق در این خصوص ضرورتی انکارناپذیر است.

اعضاء جلسه نیز ضمن ارائه گزارش اقدامات دستگاه متبوع خود به بحث و تبادل نظر پرداخته و مشکلات و موانع فرارو را مطرح کردند.

در پایان مرادی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار رویکرد ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کمیسیون استان را مورد توجه قرار داد و با تأکید بر پیشگیری از هرگونه سودجویی فرصت‌طلبان و مقابله قاطع با قاچاق کالا به ویژه کالاهای اساسی و استراتژیک، همکاری بیش از پیش یکایک اعضاء کمیسیون استان را خواستار شد.

وی با طرح مصوبات این جلسه و تأکید بر پیشگیری از قاچاق دام، گندم و دیگر کالاهای اساسی؛ تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا و ارز و تعیین تکلیف کالاهای رسوبی در انبار مدیریت جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی را از اولویت‌های استان بر شمرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23022