استاندار اصفهان:

باید عرصه برای قاچاق کالا و ارز ناامن شود

باید عرصه برای قاچاق کالا و ارز ناامن شود

اقتصاد پنهان- استاندار و رییس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اصفهان گفت: باید فضا برای قاچاق کالا و ارز ناامن شود زیرا تمامی بخش‌نامه‌ها و مقررات در جهت پیشبرد حل مشکلات مردم است.

جمعه، ۰۵ دی ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، عباس رضایی در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گفت: با ناامن کردن فضا برای قاچاق کالا و ارز در جامعه، بسیاری از مشکلات مربوط در این زمینه برطرف می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت حساسیت بیشتر نسبت به مساله مبارزه با قاچاق دارو و کالای سلامت‌محور آگاهی‌بخشی نسبت به مضرات استفاده از کالای قاچاق به ویژه کالای سلامت محور را مورد تأکید قرار داد.

رضایی گفت: کالای سلامت‌محور به لحاظ جنبه‌های اقتصادی و اجتماعی باید کانون توجه باشد.

استاندار اصفهان با تأکید بر اطلاع‌رسانی به نحو شایسته با شیوه‌های مختلف و از طریق تعاونی‌ها، اتحادیه‌ها، رسانه‌ها و فضای مجازی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: اطلاع‌رسانی از طریق پیامک، سایت‌های مربوطه، فضای مجازی و اطلاع رسمی انجام شود.

رضایی خاطرنشان کرد: کمیته دائمی هماهنگی با حضور اعضای کمیسیون تشکیل شود تا با هم‌افزایی و اطلاع‌رسانی مسائل و مشکلات این حوزه حل و فصل شود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23078