فراخوان نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه

فراخوان نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه

اقتصاد پنهان- نخستین پویش تبلیغات هوشمندانه با ارائه تولیدات فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی از سوی دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با همکاری کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سراسر کشور در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

سه شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، نخستین پویش تبلیغات هوشمندانه با هدف ارائه تولیدات فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی با همکاری کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سراسر کشور در اسفند‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند با ارائه آثار فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی خود در قالب‌ فیلم مستند، تیزر، پادکست، موشن‌گرافیک، اینفوگرافیک، کاریکاتور، پویانمایی و عکس با موضوع پوشاک(کیف و کفش)، لوازم خانگی، فرآورده‌های دخانی، کالای سلامت‌محور و فرآورده‌های نفتی در این پویش مشارکت نمایند.

«فرهنگ‌سازی در تقبیح فعل و مصرف کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی»، «اهمیت و نقش رسانه و فضای مجازی در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز» و «اهمیت نقش مردم در حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز» به عنوان سه محور ویژه برای ارسال آثار در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانند ضمن تماس و هماهنگی با دبیرخانه کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان متبوع، تا تاریخ 15 اسفندماه 1399 نسبت به ارسال آثار و محتواهای مردمی و حرفه‌ای اقدام نمایند.

تلفن دبیرخانه مرکزی: 88556772 021

پست الکترونیک: ngo@epe.ir

شماره تماس دبیرخانه کمیسیون‌های استانی

«پوستر پویش تبلیغات هوشمندانه» را از اینجا دریافت کنید.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23102