کارگروه پیشگیری و مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی استان سمنان برگزار شد

کارگروه پیشگیری و مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی استان سمنان برگزار شد

اقتصاد پنهان- نهمین جلسه کارگروه پیشگیری ومبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی استان سمنان به میزبانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود برگزار شد.

شنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، حسن اسلامی‌راد‌، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان  ضمن تبریک فرارسیدن ایام خجسته پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کارگروه پیشگیری و مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی  یکی از منظم‌ترین کارگروهای استان است که با اقدامات و برنا‌مه‌ریزی‌های انجام شده این کارگروه، موفقیت چشم‌گیری در مبارزه با قاچاق سوخت  و پیشگیری از قاچاق در استان حاصل شده است.

اسلامی راد با بیان این که این موفقیت در حالی بدست آمده است که استان‌های مرزی مشکلات زیادی در این زمینه دارند افزود: موفقیت و عملکرد مطلوب استان نشان از تلاش و زحمات بی‌وقفه همه دستگاه‌های مرتبط دارد.

وی در خصوص روند تأیید سوخت توسط دستگاه‌های متولی تعیین شده برای بخش‌های مختلف، اظهار داشت: لازم است ضمن بررسی موارد، نقاط ضعف و قوت نیز احصاء و برای رفع نقایص موجود به دستگاه‌های بالادستی اعلام شود.

علی‌اکبر عرب‌عامری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود و رییس کارگروه نیز ضمن تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهدای صنعت نفت، گزارشی از اقدامات 9 ماهه کارگروه ارائه کرد و تحقق اهداف مذکور را منوط به برنامه‌ریزی کارگروه و تلاش و همکاری صمیمانه‌ی اعضاء بیان کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23130