رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

همواره پشتیبان حوزه تولید هستیم

همواره پشتیبان حوزه تولید هستیم

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با نشان‌های تجاری محرز پوشاک قاچاق با هدف حمایت از صنعت پوشاک را نمونه موفقی از اقدامات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حمایت از تولید داخل معرفی کرد و با تأکید گفت: همواره پشتیبان حوزه تولید هستیم.

دوشنبه، ۱۶ فروردين ۱۴۰۰0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی صبح امروز(دوشنبه) در اولین جلسه شورای اداری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جدید ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به ایام واپسین ماه مبارک شعبان المعظم، توفیق عمل به وظایف و خدمتگزاری بیش از پیش را از درگاه خداوند خواستار شد.

مؤیدی خرم آبادی مقاومت شجاعانه مردم در جنگ اقتصادی استکبار  علیه کشور را تحسین کرد و با بیان اینکه استقلال، خودکفایی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز هزینه دارد اظهار داشت: همه ما آگاهانه و عالمانه نسبت به انجام وظایف و تکالیف خود متعهدیم.

وی مبارزه با نشان‌های تجاری محرز پوشاک قاچاق را نمونه موفقی از اقدامات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حمایت از پوشاک تولید داخل معرفی کرد و با تأکید گفت: همواره پشتیبان حوزه تولید هستیم.

مؤیدی همچنین ضمن معرفی مدیرکل جدید حراست ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، صیانت از دستگاه‌های متولی مبارزه با قاچاق را حائز اهمیت دانست و با اشاره به جایگاه حراست در ساختار ستاد گفت: علاوه بر صیانت از سرمایه‌های انسانی حفاظت از اسناد و اطلاعات نیز باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدام مجلس شورای اسلامی در رابطه با قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولین روز کاری در سال جدید را مورد توجه قرار داد و گفت: تعیین تکلیف لایحه اصلاحیه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطالبه جدی ما در سال جدید است.

باقری، با حکم مؤیدی خرم‌آبادی به عنوان مدیرکل جدید حراست ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شده است.

پیش از این تجلی، مدیرکل حراست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23171