جلسه شورای مرکزی پایگاه بسیج غدیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد

جلسه شورای مرکزی پایگاه بسیج غدیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد

اقتصاد پنهان- فرمانده پایگاه بسیج غدیر ضمن تبیین روندنگاری نام‌گذاری شعار سال‌‌های گذشته، بر ضرورت تحقق انتظارات رهبر معظم انقلاب در سال جاری در خصوص تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها تأکید کرد.

دوشنبه، ۲۳ فروردين ۱۴۰۰0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، حمیدرضا دهقانی‌نیا در اولین جلسه شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بهره‌گیری از فیوضات این ماه پربرکت را مورد توجه قرار داد.

دهقانی‌نیا، با اشاره به نقش و جایگاه بسیج ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بر تدوین گزارش وضعیت قاچاق کالا و ارز و پیشگیری و مقابله با آن با مشارکت واحدهای تخصصی ستاد، تأکید کرد.

در ادامه مسؤول برنامه‌ریزی پایگاه، ضمن تشکر از ارائه گزارش عملکرد سال 99 توسط مسؤولین عرصه‌ها و گروه‌های فعال پایگاه، برنامه‌های پیشنهادی سال 1400 پایگاه را ارائه و اعضای شورای مرکزی پایگاه با هم‌اندیشی پیرامون برنامه‌های پیشنهادی، چارچوبی مصوب شامل 46 ردیف عنوان برنامه با تعیین شاخص‌های ارزیابی و پیش‌بینی بودجه لازم را مدون نمودند.

همچنین مسؤول هیأت اندیشه‌ورز مرکزی پایگاه، ضمن ارائه گزارش فعالیت پنج هیأت‌ اندیشه‌ورز تخصصی بر ضرورت توجه به این هیأت‌ها در راستای پیشبرد برنامه‌های پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز و تحقق انتظارات رهبر معظم انقلاب تأکید نمود.

در پایان این جلسه، احکام مسؤولین و دبیران هیأت‌های اندیشه‌ورز برای استمرار فعالیت‌ها در سال 1400، توسط فرمانده پایگاه بسیج غدیر قرائت و به ایشان اعطا شد.

در بخشی از این احکام فرازهایی از بیانات رهبر معظم انقلاب آمده است که در ادامه می‌خوانید:
«بسیج احتیاج دارد به مجموعه‌های اندیشه‌ورز، به هدایت عمومی... در بسیج این‌ جوری نیست که فقط از مرکز بگویند بگو. نه؛ مثل این است که هر عضوی خودش یک مغزی داشته باشد که با آن مغز اصلی که در سر است هماهنگ باشد... برویم فکری کنیم برای فکر، برای اندیشه‌ورزی، فعال کردن اندیشه‌ها... ما هیئت‌های اندیشه‌ورز لازم داریم. کجا؟ در دو نقطه: یکی در رأس، یکی در لایه‌ها... (از جنگ سخت تا جنگ نرم، تقسیم مأموریت‌های جغرافیایی، آمایش سرزمینی و سازندگی) تمام این لایه‌های مختلف و لایه‌های گوناگون دیگر، هر کدام هیئت‌های اندیشه‌ورز لازم دارد.» فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی)

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/24187