دستور رئیس جمهوری برای تعیین تکلیف «ته‌لنجی»

دستور رئیس جمهوری برای تعیین تکلیف «ته‌لنجی»

اقتصاد پنهان- سیدابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری استان بوشهر گفت: برای ساماندهی ته‌لنجی باید مشخص شود که چه کسی، چه کالایی، چه میزانی و با چه شرایطی می‌تواند وارد کند و در این شرایط گمرک این کالا را مجاز می‌داند.

سه شنبه، ۲۰ مهر ۱۴۰۰0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی شامگاه جمعه در نشست شورای اداری بوشهر اظهار داشت: دولت واقف به این است که وضعیت در استان بوشهر مناسب نیست.

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه اولین تحول در نوع شناخت است، افزود: وضع موجود را باید تغییر داد و برای این کار باید گزارش شناخت داشت که اتفاق‌نظر داشته باشیم که باید حرکت به‌سوی نقطه مطلوب کرد که این حرکت نیازمند اقدامات جهادی است. نقش مهم، محوری و تعیین‌کننده مربوط به یک مدیر تحول‌آفرین است.

وی با بیان اینکه دومین و سومین گام تحول نهادی و تحول در فرایندها است، گفت: برخی از فرایندهای موجود پیچیده هست و مردم را در بروکراسی اداری سرگردان می‌کند.

رئیس‌جمهوری در خصوص وضعیت انبار اموال تملیکی گفت: اموال تملیکی وضعیت مناسبی نداشت و اشکالاتی به رفتارها و ساختارها مربوط است؛ دستور دادیم در مدت سه ماه این وضعیت انبار و ساختاری اموال تملیکی مشخص شود.

وی در رابطه با ساماندهی کالای ته لنجی تصریح کرد: استاندار بوشهر 10 روز وقت دارد که مسؤولان را جمع کند و وضعیت ته لنجی را مشخص کند که چه کسی، چه کالایی، با چه میزانی دریافت می‌کند. پس از این، 10 روز در وزارت کشور بررسی می‌شود و پس از 20 روز وضعیت ته لنجی به مردم اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/24300