رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:

اقتصاد مقاومتی، به معنی تولید ملی است

اقتصاد مقاومتی، به معنی تولید ملی است

شیوه‌ی اقتصاد مقاومتی ساکت و ساکن نیست، بلکه در جهت کار و تولید ملی است و به این معنی است که همه ی اعضای جامعه در راستای استقلال اقتصادی چه در سطح خرد و چه در سطح کلان حرکت کنند.

دوشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۲0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از خبرگزاری موج، در نشست حمایت قضائی از سرمایه گذاری علی جمادی با تشریح اقتصاد مقاومتی گفت: شیوه ی اقتصاد مقاومتی ساکت و ساکن نیست، بلکه در جهت کار و تولید ملی است و به این معنی است که همه ی اعضای جامعه در راستای استقلال اقتصادی چه در سطح خرد و چه در سطح کلان حرکت کنند.

وی افزود: دستگاه قضائی در زمینه ی حمایت از سرمایه گذاری مشروع اقدامات مؤثری انجام داده است و آن را در مسیر امن قرار داده است، بنابراین دستگاه های اجرایی و نظارتی استان با نظارت قوی و دقیق برای رفع مشکل کارخانه ها هر چه سریعتر اقدام کنند.

رئیس شورای قضائی استان در پایان افزود: زمانی که سرمایه گذار برای درخواست تسهیلات به بانک مراجعه می کند باید بانک همه جوانب را در نظر بگیرد و طرح توجیه اقتصادی، آورده‌ی سرمایه گذار، تضمینات را به خوبی بررسی کند تا مشکلات پیش رو در آینده تکرار نشود.

در پایان این نشست نماینده ی اتاق بازرگانی استان، کمبود سرمایه برای سرمایه گذاری را مهمترین مشکلات استان دانست و گفت: اقتصاد، امنیت؛ به ویژه امنیت روانی می خواهد و از آنجایی که ورود کالاهای قاچاق به سرمایه گذاری در داخل کشور آسیب رسانده است نیاز به همکاری یکپارچه ی دولتی و غیر دولتی دارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/27