فرمانده نیروی انتظامی کردستان مطرح کرد

تشکیل ۹ هزار فقره پرونده قاچاق کالا در کردستان

تشکیل ۹ هزار فقره پرونده قاچاق کالا در کردستان

سردار محسن حسن‌خانی پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: ۹ هزار و ۴۱۶ فقره پرونده قاچاق کالا در استان تشکیل شده که نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

دوشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۲0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سردار محسن حسن‌خانی پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: 9 هزار و 416 فقره پرونده قاچاق کالا در استان تشکیل شده که نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: با وجود کاهش آمار تشکیل پرونده‌ها در سال‌جاری شاهد افزایش 60 درصدی ارزش ریالی آنها بوده‌ایم.حسن‌خانی تصریح کرد: این بیان‌گر این موضوع است که نیروی انتظامی استان در این حوزه کم‌تر به موضوعات ریز پرداخته و اولویت را به مباحث بزرگ‌تر داده است.

وی افزود: نیروی انتظامی استان در برنامه‌های سال آینده در حوزه مبارزه با قاچاق کالا با برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تری ورود تا ریسک قاچاق در جامعه افزایش و این مهم در استان کاملا حذف و یا کاهش یابد.

فرمانده نیروی انتظامی کردستان با بیان اینکه توجه به وضعیت معیشت مرزنشینان نیز از نگاه نیروی انتظامی خارج نشده است، گفت: نیروی انتظامی در کنار مبارزه با قاچاق کالا در مرزها بحث ایجاد و توسعه بازارچه‌های مرزی به عنوان منبع درآمدی مردم را در مورد توجه قرار داده است.

به گفته حسن‌خانی، ساماندهی بازارچه‌های مرزی و رفع مشکلات مرزنشینان را نیز مورد توجه قرار داده است و در این راستا حاضر به انجام هر رسالتی است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/29