کشف محموله قاچاق چهار میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریالی در قم

کشف محموله قاچاق چهار میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریالی در قم

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از کشف یک محموله قاچاق چهار میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریالی در استان خبر داد.

دوشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۲0 کامنتچاپ مطلب

 به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ «مهدی قدمی»در تشریح این خبر گفت: ماموران حین گشت‌زنی در یکی از محورهای مواصلاتی استان به یک دستگاه کامیون کشنده حامل مخزن گاز مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در تحقیقات مشخص شد راننده دارای هیچ‌گونه اسناد و مدارک گمرکی نبوده و اظهار داشت مخزن گاز خالی بوده و برای تست و تعمیر آن از یکی از شهرهای جنوبی به مقصد تهران در حال حرکت است.

قدمی گفت: با توجه به اظهارات راننده مبنی بر خالی بودن مخزن و ظن ماموران مبنی بر حمل کالای قاچاق توسط کامیون کشنده، خودرو را به باسکول انتقال داده که مشخص شد بیش از دو تن، سنگینی غیر متعارف دارد.

به گزارش ایسنا، رییس پلیس آگاهی قم گفت: پس از بازرسی مخزن گاز، 14 هزار پاکت سیگار به مارک مارلبرو، یک هزارو 700  جفت کفش، 11 هزار عدد لوازم آرایشی،یک هزارو 900 بسته داروهای انرژی‌زا، 120 دستگاه تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی که به طرز ماهرانه‌ای در مخزن گاز جاسازی شده بود، کشف شد.

به گفته قدمی، ارزش ریالی این محموله چهار میلیارد و 720 میلیون ریال برآورد شده که در این رابطه پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال و ‌متهم با قرار قانونی مناسب، روانه زندان شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/31