با حضور استاندار یزد؛

کمیسیون برنامه‌ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان برگزار شد

کمیسیون برنامه‌ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان برگزار شد
زمان انتشار: پنجشنبه، ۰۶ تير ۱۳۹۸زمان برگزاری: 1398/04/06 -ساعت: 10 چاپ مطلب

اقتصاد پنهان- نشست اعضای کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان به ریاست محمدعلی طالبی، استاندار یزد و با حضور مدیران ارشد دستگاه‌های عضو برگزار شد.
اشتراک گذاری:

توضیحات بیشتر

به گزارش اقتصاد پنهان، در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که به منظور کنترل و پایش  بهتر خودروها و محموله‌های عبوری و جلوگیری  از خروج کالاهای اساسی از کشور با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان برگزار شد، ضمن بازبینی موقعیت مکانی ایست و بازرسی‌های سطح استان، وضعیت و همچنین جایگاه آن‌ها در مبارزه با قاچاق کلان مورد بررسی قرار گرفت و  در خصوص جانمایی دقیق آن‌ها تصمیم‌گیری شد.

 

فرماندهی انتظامی استان نیز با طرح جایگاه مهم ایست و بازرسی شهید مدنی مهریز در سطح کشور، زمینه‌سازی جذب اعتبار لازم برای انتقال این پاسگاه را حائز اهمیت دانست.

در این نشست همچنین دستگاه‌های عضو کمیسیون استان در خصوص اقدامات خود در این حوزه به ارائه گزارش پرداختند.

گقتنی‌ است در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مقرر شد دبیرخانه این کمیسیون، برنامه‌ریزی‌های لازم را برای ارتقا‌ی سطح تعامل و همکاری بین دستگاه‌های نظامی و انتظامی در سطح استان به عمل آورد.

فیلمی برای این جلسه منتشر نشده است

فیلمی برای این جلسه منتشر نشده است