هشتمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان

هشتمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان
زمان انتشار: شنبه، ۰۹ آذر ۱۳۹۸زمان برگزاری: 1398/09/09 -ساعت: 10 چاپ مطلب

اقتصاد پنهان- هشتمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان در سال ۹۸ به بررسی موضوعات ماینینگ، ساماندهی جمعه‌بازار و عدم عرضه کالای قاچاق اختصاص داشت.
اشتراک گذاری:

توضیحات بیشتر

به گزارش اقتصاد پنهان، در این جلسه نخست همپا، سرپرست دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ضمن ارائه گزارش آمار برگزاری جلسات کمیسیون و جلسات کارگروه‌های ذیل آن از کسب رتبه نخست کمیسیون استان در برگزاری جلسات به ریاست استاندار خبر داد و از تعامل و همکاری دستگاه‌ها در برگزاری جلسات ابراز خرسندی کرد.

سپس حقیقی، استاندار زنجان نیز ضمن تشکر از فعالیت‌های اعضای کمیسیون، موفقیت در مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در گرو فعالیت هرچه بیشتر کارگروه‌های ذیل کمیسیون استان و کمیسیون‌های شهرستان‌های تابعه عنوان و تأکید کرد: کمیسیون‌های شهرستان‌ها با محوریت فرمانداران به صورت منظم و به موقع برگزار و پیگیری امور مربوط به مبارزه با قاچاق را انجام دهند.

وی همچنین با تأکید بر جمع‌آوری آمار صحیح در موضوع قاچاق یکی از نتایج تحلیل‌های آماری را ارزیابی عملکرد کارگروه‌ها و کمیسیون‌های شهرستانی عنوان کرد.

استاندار با بیان ضرورت اطلاع‌رسانی عمومی در خصوص دستگاه ماینر و فرآیند ماینینگ خواستار تولید و پخش برنامه‌ای جامع برای اطلاع‌رسانی به مردم از سوی صدا و سیمای مرکز استان شد.

رئیس کمیسون استان در خصوص ساماندهی جمعه‌بازار با تصریح بر حفظ سلامت شهروندان در برابر عرضه کالای غیربهداشتی از لزوم پرداختن به دانه درشت‌ها سخن گفت و اظهار داشت: با برخورد با دانه‌درشت‌ها سطح عرضه نیز امنیت لازم را بدست خواهد آورد.

فیلمی برای این جلسه منتشر نشده است

فیلمی برای این جلسه منتشر نشده است